;

PS:Digital Breakfast - Gen Z Edition

Tickets for PS:Digital Breakfast - Gen Z Edition.

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu?

Pozývame vás na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, na ktorých každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

🏖️ Opálení, oddýchnutí? Skvelé! Po letnej pauze sú tu totiž opäť PS:Digital Breakfast nabité novinkami zo sveta digitálneho marketingu a s ďalšou zaujímavou edíciou – Gen Z Edition

Miesto volania radšej píšu, telefón nepúšťajú z ruky ani v prípade valiaceho sa tornáda a YouTube ovládali už ako batoľatá. Áno, hovoríme o Generácii Z, ktorá je technologicky vyspelá, stáva sa čoraz viac kúpyschopnou a nie je vždy jednoduché získať si jej pozornosť. Kde mladí hľadajú inšpiráciu na nákup, ako uvažujú nad nákupným procesom a čo ich motivuje k samotnej platbe? Aj to, ktoré prešľapy e-shopom netolerujú a čo ich motivuje nakúpiť u konkurenčnej značky, vám prezradí Denisa Lakatošová z NMS Market Research Slovakia už vo štvrtok 28.9. o 9:00 na lodi Sundeck

Raňajky aj kávička sú vám k dispozícii už od 8:30, takže príďte skôr, začíname od 9:00.

Budeme sa na vás tešiť.

PS:Digital Breakfast - Gen Z Edition

Location
Registration
Sun Deck

Tyršovo nábrežie, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovakia

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

PS:Digital, s.r.o.
Šustekova 5, 85104 Bratislava, Slovakia

Company ID: 47585439
Tax ID: SK2024008140
VAT ID: 2024008140

Comments