;

Norbert Daniš - Piano Stories

Tickets for Norbert Daniš - Piano Stories.Špičkový slovenský klavirista Norbert Daniš, ktorý je dlhodobo a stabilne etablovaný na slovenskej hudobnej scéne, prináša priaznivcom klavírnej hudby tie najkrajšie a najromantickejšie skladby. Nezameniteľný štýl a spôsob hrania vytvára z Norbertových koncertov ojedinelý zážitok, ktorý vás nadchne a naplní úžasom. Na svoje si prídu milovníci Einaudiho, Chopina, Yiruma, skladby ako Balada pre Adelku, Amélia, River flows in you a mnoho ďalších. 


Ako jediný slovenský klavirista je členom prestížneho medzinárodného umeleckého zoskupenia profesionálnych klaviristov Petrof Art Family. 

„Sú to pre mňa veľmi vzácne, až intímne skladby, ktoré mi otvorili iný svet v komunikácii medzi mojim umením a publikom. Niektoré sú pomalšie a hĺbavé, iné veselšie a odľahčené, ale aj rýchle, až virtuózne. Bonusom je dosiahnutie dokonalej plnosti hudobnej krásy práve unikátnosťou zvuku klavíra Ant. Petrof – jeho mäkkým, nežným, až romantickým tónom. Unikátnosť koncertov doplní sakrálne prostredie, špičkové klavírne krídlo a nefalšované klavírne majstrovstvo. Príďte si vychutnať jedinečné a autentické umenie, ktoré pozdvihne vášho ducha, naplní srdce pokojom a odvráti myseľ od bežných dní.

Viac informácií nájdete na stránke norbertdanis.skNorbert Daniš - Piano Stories

Buy tickets
Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

danis.norbert@gmail.com

Company ID: 53067398

Comments